Vitarade® fueled by Vitargo®

Podziękowania

Panie Jakubie chciałem Panu bardzo podziękować za porady które otrzymałem. Efekt stosowania Vitarade®, a także wskazówki od Pana dotyczące ich stosowania a także odżywiania pozwoliły mi poprawić swój rekord życiowy o 15 minut. Czas jaki uzyskałem w maratonie w Hamburgu 3:06:50 czas netto przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Nabrałem naprawdę dużej wiary w swoje możliwości i wierzę, żę podczas maratonu w Poznaniu w październiku uda mi się złamać magiczne jak dla mnie 3 godziny, chociaż już mam 35 lat. Smak napojów jest idealny, łatwo przyswajalny, nie odczuwałem żadnych dolegliwości. Jeszcze raz za wszystko dziękuję i życzę sukcesów w pracy i na trasach.
C.R. 05.05.2012

W imieniu niepełnosprawnych sportowców maratończyków dziękuję serdecznie za sponsorowanie kolejnej imprezy biegowej RUN TORUN oraz za pakiet startowy z Państwa doskonałymi wyrobami jakże przydatnymi i pomocnymi na trasie biegu. Umieszczamy Państwa logo wraz z przekierowaniem na Państwa stronę na naszych stronach klubowych i prywatnych.
B.L. 04.05.2012

„Po rozmowie w Poznaniu (01-04-2012), wszystkie porady odnośnie produktów Vitarade się sprawdziły, proszę o wskazówki dotyczące odżywiania i suplementacji do maratonu i biegów długich do 100km”
S.S. 4.04.2012

W imieniu niepełnosprawnych sportowców maratończyków dziękuję serdecznie za sponosorowanie kolejnej imprezy biegowej RUN TORUN oraz za pakiet startowy z Państwa doskonałymi wyrobami jakże przydatnymi i pomocnymi na trasie biegu. Umieszczamy Państwa logo wraz z przekierowaniem na Państwa strone na naszych stronach klubowych i prywatnych.
L. B. 03.05.2012

Nawigacja
Wybierz dyscyplinę
Sporty wytrzymałościowe

Sporty wytrzymałościowe


Sporty siłowe i siłowo-szybkościowe

Sporty siłowe i siłowo-szybkościowe


Sporty drużynowe i mieszane

Sporty drużynowe i mieszane


Podziękowania
„Po rozmowie w Poznaniu (01-04-2012), wszystkie porady odnośnie produktów Vitarade się sprawdziły, proszę o wskazówki dotyczące odżywiania i suplementacji do maratonu i biegów długich do 100km”S.S. 4.04.2012
[więcej]