Vitarade® fueled by Vitargo®

Żele

Żele Vitarade fueled by Vitargo® to skoncentrowane źródło najwyższej jakości składników odżywczych w postaci 3-stopniowej formuły zabezpieczającej procesy energetyczne organizmu przed (stopień 1), w trakcie (stopień 2) i po wysiłku fizycznym (stopień 3).

Vitarade® Energy Gel 2

Vitarade® Energy Gel 2

Vitarade Energy Gel fueled by Vitargo® jest żelem przeznaczonym do wspomagania organizmu podczas wykonywania intensywnego wysiłku fizycznego. Jako jedyny żel na rynku dostarcza 3 różne rodzaje węglowodanów zawartych w TRIPLECARB FORMULA oraz kofeinę pozwalając na maksymalnie efektywne wykorzystanie dostarczanych związków energetycznych podczas wysiłku fizycznego. Węglowodany zawarte w VITARADE® Energy Gel fueled by Vitargo® są szybko wchłaniane ze światła jelita i nie obciążają przewodu pokarmowego, dzięki czemu bardzo skutecznie mogą być wykorzystane podczas intensywnych sesji treningowych czy zawodów sportowych.
Więcej
Nawigacja
Wybierz dyscyplinę
Sporty wytrzymałościowe

Sporty wytrzymałościowe


Sporty siłowe i siłowo-szybkościowe

Sporty siłowe i siłowo-szybkościowe


Sporty drużynowe i mieszane

Sporty drużynowe i mieszane


Podziękowania
„Po rozmowie w Poznaniu (01-04-2012), wszystkie porady odnośnie produktów Vitarade się sprawdziły, proszę o wskazówki dotyczące odżywiania i suplementacji do maratonu i biegów długich do 100km”S.S. 4.04.2012
[więcej]